درباره ماه عروس


ماه عروس یک سایت آگهی نیست، ماه عروس سامانه جامع عروسی با محوریت معرفی خدمات عروسی، با امکانات متنوع برای دوران پیش از ازدواج، دوران نامزدی تا عروسی و دوران زندگی مشترک می باشد.

مدیران تالارهای پذیرایی ، باغ ها ، آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری ، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی ، خدمات مجالس و تشریفات ، گل فروشی ها ، فروشگاههای لوازم خانگی و جهیزیه، قنادی ها و شیرینی فروشی ها ، گروههای موسیقی ، تولیدکنندگان مبلمان، سرویس خواب و مصنوعات چوبی و ... بهترین محل برای تبلیغات تخصصی خود را سایت ماه عروس می دانند و این سایت با امکاناتی که در اختیار آگهی دهنده و بازدیدکننده قرار می دهد می تواند نیازهای این افراد و خانواده ها را مرتفع سازد.

از امکانات سایت جامع ماه عروس می توان به مواردی از جمله محاسبه هزینه های خدمات مختلف عروسی (بسته به تعریف آگهی دهنده)، جستجوی خدمات مورد نظر بر روی نقشه، استفاده از بسته ها یا پکیج های تخفیف دار که آگهی دهندگان در مدت محدودی آن را پیشنهاد می دهند، استفاده از مقالات آموزشی سایت برای دوره های مختلف از جمله دوران پیش از ازدواج، دوران نامزدی، مراسمات عقد، حنابندان، عروسی و دوران زندگی مشترک و بچه دار شدن، اشاره کرد.

به زودی تالار گفتگوی سایت نیز راه اندازی خواهد شد تا کاربران با یکدیگر به مشورت و نظرخواهی بپردازند.

عضویت در خبرنامه ماه عروس

جهت مشاوره و حضور در سایت ماه عروس تماس حاصل فرمایید
info [at] maharoos.net 0990-5284500