تشریفات البرز


تشریفات البرز

تشریفات عروسی و مجالس در البرز

مجموعه تشریفات مجالس البرز فعالیت خودرا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تشریفات و خدمات مجالس و مدیریت سمینارها با مدیریت اقای علیرضا مرادی و وحید امیری(بامدرک تشریفات و رستوران) اغاز به کار نموده است. هدف ما همواره رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا با الهام از اخرین متدروز دنیا و ادغام با سلیقه و فرهنگ اصیل ایرانی گرد اوری شده است, تا سبکی متفاوت و نوین را در برگزاری مراسم عروسی شما خلق کرده و پاسخگوی اعتماد شما باشیم.

تشریفات مجالس البرز با داشتن سابقه درخشان ۱۵ساله در زمینه مدیریت تشریفات و رستوران و با داشتن مدرک بین المللی در خصوص تشریفات و دیزاین به سبک اروپایی و با بهترین متد روز دنیا افتخار این را دارد که به تمام زوج های جوان در خصوص مراسم های عقد و عروسی مشاوره رایگان برای بهتر برگزارشدن جشن که فقط برای یک شب برگزار میشود بهترین شب را برای شما رقم بزند. تشریفات مجالس البرز با کادری مجرب, حرفه ای و جوان در زمینه میهمانداری, گل ارایی, شمع ارایی, نورپردازی و دیزاین کل سالن با متد روز در خدمت زوج های جوان برای بهترین شب زندگیشان بهترین خاطره را بسازد و تشریفات مجالس البرز در این زمینه با افرادی متخصص و توانا و هوشمند برای هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما مشاوره میگیرد تاآن شب و دیزاین مراسم شما کاملا اختصاصی و خاص باشد. مهمترین فاکتورها برای اجرای صحیح مراسم عروسی مدیریت صحیح از شروع مراسم تا پایان جشن میباشد.

لازمه ی اصلی سابقه ی بالای تشریفات در زمینه اجرای مراسم میباشد تا تجربه کافی را در زمینه ای داشته باشد و همچنین هماهنگی بین اعضای اجرا کنندگان مراسم اعم از مدیریت, پرسنل باغ, میهماندارها, گروه موزیک, گروه فیلم برداری و عکاس سفره عقد وهمچنین خود عروس وداماد میباشد که پیشنهاد میکنیم برای بهتر برگزار شدن مراسم شما بهتراست که تمام مجموعه با مسئولیت تشریفات مجالس البرز برگزار گردد تا بهترین زمان بندی را برای جشن شما انجام دهیم.

 
 
 
 
(تعداد رای: 0)


برای این آگهی دیدگاهی وجود ندارد!
جهت طرح سوال و یا ثبت دیدگاه در مورد آگهی باید عضو شوید.

این آگهی گالری تصاویر ندارد
بعلت انقضاء آگهی اطلاعات تماس آگهی دهنده نمایش داده نخواهد شد.
زمان ایجاد آگهی: 1396/06/23 11:39:42
پایان اعتبار آگهی: 1396/09/23 11:39:42
آخرین بروزرسانی: 1396/08/23 00:58:20
بزودی...
همین الان اسکن کن و با تشریفات البرز تماس بگیر!

عضویت در خبرنامه ماه عروس

جهت مشاوره و حضور در سایت ماه عروس تماس حاصل فرمایید
info [at] maharoos.net 0990-5284500