مبلمان و دکوراسیون خوگر


مبلمان و دکوراسیون خوگر

خوگرفتن به لذت انتخاب از راهی نو

سایت خوگر اولین وب‌سایت تخصصی حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی است که باهدف دسترسی آسان متقاضیان به کالاها و خدمات این حوزه طراحی‌شده است. نیاز شما هرچه باشد از خرید کالا گرفته تا استفاده از خدمات طراح یا متخصص مناسب برای انجام پروژه‌تان، از دریافت ایده برای انجام تغییرات و دکوراسیون فضای موردنظرتان تا استفاده از مشاوره تخصصی، می‌توانید با استفاده اطلاعات شفاف، به‌روز و کاربردی و امکانات پیش‌بینی‌شده درو بسایت خوگر آن را برطرف نمایید. خوگر تنها مرکز اطلاعات تجمیعی، شفاف و به‌روز کالای حوزه مبلمان است که می‌تواند با ایجاد ارتباط آنلاین و مستقیم شما با بازار بزرگ مبلمان و دکوراسیون، تجهیز فضای شمارا کاری آسان و لذت‌بخش کند و ضامن منافع شما باشد.

 

فروشگاه اینترنتی

در فروشگاه اینترنتی خوگر محصولات متنوع از تأمین‌کنندگان معتبر مبلمان خانگی و اداری با اطلاعات کامل و قیمت روز عرضه‌شده است و این امکان برای کاربر فراهم‌شده که با مقایسه اقلام مختلف بهترین انتخاب را از میان گزینه‌های موجود انجام داده و خرید خود را با تسهیلات خاص از فروشگاه خوگر انجام دهد. قیمت فروش کالا در فروشگاه خوگر قیمتی است که به‌وسیله تولیدکننده برای عرضه کالا در نمایندگی‌ها مشخص‌شده و کلیه محصولات عرضه‌شده در خوگر از گارانتی و خدمات پس از فروش تولیدکننده و سایر پشتیبانی‌های لازم توسط او برخوردار می‌باشند.


بخش طراحان

در این بخش که ساختاری همانند یک شبکه اجتماعی تخصصی دارد افراد و شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات تخصصی در حوزه معماری و دکوراسیون اعم از معماران، طراحان داخلی، طراحان و مجریان خدمات تخصصی نظیر کابینت، فضای سبز، حمام و سونا و ... می‌توانند با ایجاد پروفایل اختصاصی، خود را معرفی نموده و با ارائه تصاویر و توضیحاتی از پروژه‌هایشان مزیت‌های خود را در معرض دید عموم قرار دهند. متقاضی خدمات تخصصی می‌تواند با رجوع به این بخش و مقایسه خدمات دهندگان مختلف با آن‌ها تماس مستقیم برقرار نماید.


بخش تصاویر

بخش تصاویر راهی برای دسترسی علاقه‌مندان به استفاده از خدمات طراحان بر اساس حوزه‌ای است که موردنیازشان است. تصاویر پروژه‌های طراحان عضو سایت خوگر در این بخش با دسته‌بندی موضوعی مناسب نمایش داده می‌شود و در کنار هر تصویر اطلاعات مربوط به تصویر، نام و لینک به پروفایل طراح نمایش داده می‌شود. متقاضیان استفاده از خدمات می‌توانند نمونه‌های طراحی فضای اداری، مسکونی، تجاری، فرهنگی و آموزشی، فضای باز، نورپردازی و ... را مشاهده کنند و با مجریان این پروژه‌ها در ارتباط مستقیم باشند.


بخش مطالب

مطالب سایت محتوای فراوان و کاربردی در حوزه فعالیت سایت در اختیار علاقه‌مندان عمومی، دانشجویان رشته‌های مرتبط و کلیه کسانی که خواهان ایده و اطلاعات در این حوزه هستند قرار می‌دهد. طیف مطالب با توجه به تنوع مخاطب این پورتال بسیار وسیع است هر کاربر عادی علاقه‌مند و یا هر طراح با امکانات در نظر گرفته‌شده در پورتال می‌تواند در بخش پروفایل اختصاصی خود ایده‌هایش را تدوین کند و درصورتی‌که مایل باشد درخواست نشر آن در بخش ایده‌ها را نماید. با تائید این درخواست ایده‌های کاربر یا طراح به نام خود او درسایت نمایش داده خواهد شد.

(تعداد رای: 0)


برای این آگهی دیدگاهی وجود ندارد!
جهت طرح سوال و یا ثبت دیدگاه در مورد آگهی باید عضو شوید.
بعلت انقضاء آگهی اطلاعات تماس آگهی دهنده نمایش داده نخواهد شد.
زمان ایجاد آگهی: 1395/06/30 02:20:48
پایان اعتبار آگهی: 1396/12/29 13:03:10
آخرین بروزرسانی: 1395/06/30 02:25:22
بزودی...
موقعیت آگهی مبلمان و دکوراسیون خوگر روی نقشه
همین الان اسکن کن و با مبلمان و دکوراسیون خوگر تماس بگیر!

عضویت در خبرنامه ماه عروس

جهت مشاوره و حضور در سایت ماه عروس تماس حاصل فرمایید
info [at] maharoos.net 0990-5284500