سالن آرایش دیپلمات


سالن آرایش دیپلمات

ویژه آقایان

یادماندنی می باشد که دیگر تکرار نمی شود
پس از این رو شکل و شمایل ظاهری آقا داماد و عروس خانم از اهمیت بسزایی برخوردار است .

در سالن آرایش دیپلمات با به کارگیری پرسنلی مجرب و ابزار حرفه ای آماده سرویس دهد به تمامی مراجعه کنندگان می باشدروز مراسم ازدواج هر کس یک روز خاص و به یادماندنی می باشد که دیگر تکرار نمی شود پس از این رو شکل و شمایل ظاهری آقا داماد و عروس خانم از اهمیت بسزایی برخوردار است . در سالن آرایش دیپلمات برای آقا دامادها یک برنامه خاص و مفصل ترتیب داده شده که یک هفته قبل از مراسم شروع می شود و تا روز مراسم ادامه خواهد داشت که شامل موارد زیر است :

1)اصلاح صورت
2)پاکسازی پوست
3)گریم دامادی

در زیر به بررسی تک تک موارد می پردازیم
اصلاح موی سر:

در مورد انتخاب مدل موی داماد سعی خواهد شد مدلی انتخاب شود که مدل تکراری داماد نباشد و در عین حال داماد بودن مشتری نیز مد نظر قرار گیرد .
پاکسازی پوست داماد :

در این روز پوست داماد پاکسازی سطحی می شود .سطحی بودن پاکسازی از این بابت می باشد که پوست صورت داماد تحریک نشود. در پاکسازی صورت داماد ابتدا با لوسیون مخصوص صورت پاک می شود سپس اسکراب انجام می شود که در این کار سلولهای مرده سطح پوست داماد از صورت کنده می شود و با یک شستشوی ساده از صورت پاک می شوند .سپس روی صورت داماد یک ماسک طبیعی گذاشته می شود که خاصیت پاک کنندگی و تسکین دهندگی دارد در عین حال که داماد آرامش پیدا می کند رنگ پوستش چند درجه روشن می شود . و در آخر صورت داماد با کرم مخصوص ماساژ داده می شود که باعث تسکین اعصاب و افزایش گردش خون و برطرف کنندگی افتادگی عضلات و موارد دیگری می شود که در مورد آقا دامادها هدف تاثیرات آنی آن می باشد .
گریم متعادل سازی :

متاسفانه اکثر دامادها در مورد گریم اطلاعات کافی ندارند و نسبت به آن عکس العمل نشان می دهند که این امر کار همکاران ما را دشوار می کند . علت این امر نیز حضور برخی افراد سود جو و بدون تخصص در این رشته می باشد که در روز مراسم دامادها از مواد آرایشی استفاده می کنند و در اصل صورت داماد را آرایش می کنند نه گریم .
مفهوم گریم متعادل سازی :
در گریم متعادل سازی هر ایراد و نکته منفی که یک صورت داشته باشد برطرف یا تا جایی که امکان داشته باشد کمتر به چشم خواهد آمد .
تمامی مواردی که در این کار استفاده می شود فن ها و مواد مخصوص گریم می باشد که در کارهای سینمایی نیز از این مواد استفاده می شود . در گریم متعادل سازی هیچ کاری غلو شده انجام نمی شود فقط نکات منفی برطرف می شود به طور مثال برطرف کردن کبودی زیر چشم انحراف بینی یا پستی بلندی قله بینی و لک وپیس صورت قرمزی یا سفیدی صورت و جوشهای روی صورت و خالی بودن کف سر در مورد دامادهایی که ریزش مو دارند و... بعد از اتمام کار داماد در یک اتاق مخصوص مشغول عوض کردن لباسهای خود میشود و در آخر چک نهایی می شود و با تیپی جدید و سرشار از انرژی راهی انجام بقیه امور مراسم خود می شود . در حین انجام کارهای داماد از ابتدا تا انتها از او عکس گرفته می شود و در روز آخر عکسی به یادگاری به عنوان هدیه سالن تقدیم آقا داماد می شود هدیه دوم سالن دیپلمات به آقا دامادها نیز جالب است در اولین سالگرد ازدواج آقا دامادها به عنوان گیفت یک پکیج مهمانی به آنها تقدیم می شود .
با آرزوی موفقیت و سربلندی و خوشبختی برای تمامی زوج های جوان
مدیریت سالن آرایش دیپلمات شهرام هاشملو

نحوه انتخاب آرايشگاه داماد:

يكي از چالشهاي هر عروس و دامادي ،انتخاب آرايشگاه داماد ميباشد.كه به نظر خود بنده كه در اين حرفه مشغول فعاليت ميباشم ،واقعا كار سختي است.دامادهاي عزيز يا بايد سراغ همون آرايشگاه هميشگيشون برند و سر و ته كار رو هم بيارند،يا دنبال كاري متفاوت تر هستند ،كه در اين صورت مجبور به انتخاب آرايشگاه داماد ايده آل خودشون هستند.براي انتخاب درست چندتا فاكتور وجود داره كه تا حدود زيادي ميتونه به شما كمك كنه:

از سرچ كردن تو اينترنت ،شبكه هاي مجازي و كامنت هاي يوزرهايكه تجربه هاشون از سالنهاي داماد رو بيان كردند،استفاده بكنيد.ولي ياتون باشه اين يك پيشنهاد هستش و تضميني در كار نيست.

بعد از بررسي اوليه قطعا ،يك يا چند تا سالن رو كانديد ميكنيد،حالا وقت اون رسيده كه گوشي تلفن رو برداريد و شروع به گپ زدن با مديران سالن هاي كانديد بكنيد.تو اين مرحله چند نكته مهم وجود داره ،برخوردار اوليه از پشت تلفن،صاحب سالن چقدر وقت صرف توضيح خدماتش ميكنه.لحن صحبت كردن چطوره،و....

به ترتيب با سالنهاي انتخابي بعد از گپ تلفني قرار ملاقات تنظيم كنيد.وقتي وارد سالن ميشيد،به اين موارد دقت كنيد:ظاهر سالن،برخورد پرسنل،نحوه اطلاعات دادن به شما،آيا سالن جواز كسب داره؟،اگه ادعايي در مورد مدارك و تخصص هاي خاصي ميشه شما بدون هيچ خجالتي بخواهيد كه اونارو ببينيد،عكس هاي نمونه كارهاي انجام شده دامادها رو بخواهيد ولي نه عكس آتليه اي اين خيلي مهمه عكس داماد واقعي بدون روتوش و كار با فتو شاپ،شما قرار هستش قدرت كار اجرا كننده رو ببينيد نه قدرت فتوشاپ كار رو

بعد از اطمينان ديگه وقت انتخابتونه ،تاريخ ها رو چك كنيد،مبلغي بعنوان بيعانه پرداخت كنيد و با خيالي آسوده به انجام بقيه كارهاي مراسمتون فكر كنيد.

(تعداد رای: 0)


برای این آگهی دیدگاهی وجود ندارد!
جهت طرح سوال و یا ثبت دیدگاه در مورد آگهی باید عضو شوید.
مدیریت: شهرام هاشملو
تلفن: 02188574204
تلفن همراه: 09121857844
نشانی: تهران شهرک غرب ابتدای فاز3 مرکز تجاری شهرک غرب طبقه 2 واحد 47
سایت: www.dhs.ir
ایمیل: info@dhs.ir
زمان ایجاد آگهی: 1395/06/29 00:41:41
پایان اعتبار آگهی: 1396/12/28 13:01:22
آخرین بروزرسانی: 1395/06/29 00:42:56
بزودی...
موقعیت آگهی سالن آرایش دیپلمات روی نقشه
همین الان اسکن کن و با سالن آرایش دیپلمات تماس بگیر!

عضویت در خبرنامه ماه عروس

جهت مشاوره و حضور در سایت ماه عروس تماس حاصل فرمایید
info [at] maharoos.net 0990-5284500